Gobierno Vasco

Kide anitzeko organoak eta euren batzordeak

1996ko martxoaren 12ko 258/1996 Dekretuan (martxoaren 15eko E.H.A.A.) ezarritako jardupidearen arabera burutu den MIGUEL DE UNAMUNO BHI Ikastetxeko Ordezkaritza Organo Goreneko kideen aukeraketa-prozesua amaitutakoan, hezkuntza-sektore desberdinen ordezkarien aukeraketarako aktak irakurtzeari ekin zaio, eta horrela Ordezkaritza Organo Gorena eratuta geratu da honako kideez:

Finalizado el proceso de elección de los miembros del Órgano Máximo de Representación del IES MIGUEL DE UNAMUNO que ha sido realizado de conformidad con el Decreto 258/1996, de 12 de marzo, (B.O.P.V. de 15 de marzo), se procede a dar lectura a las actas de elección de los representantes de los diversos sectores educativos, quedando constituido el Órgano Máximo de Representación con los siguientes miembros:

ZUZENDARI TALDEA / EQUIPO DIRECTIVO

Zuzendaria- Director: IÑAKI ORBE ONAINDIA
Ikasketa-Burua/Jefe de Estudios Diurno: RAFAEL CABELLO LEON
Ikasketa-Burua/Jefe de Estudios Nocturno: ISABEL FDZ. REMENTERIA
Idazkaria/Secretario: ANTON ALBONIGA MOCHABE
Idazkariordea / Vicesecretario: JOSE LUIS GOMEZ VAZQUEZ
Ikasketaburuordea(3º-4º maila) /Adjunto a Jefatura de Estudios 3º-4º ESO : ENRIQUE MARURI URIARTE
Orientabidea / Orientadora: PILAR PEÑA FERNANDEZ
Jarduera Osagarria Arduraduna / Responsable Actividades Complementarias: Mª VICTORIA LARRAURI ELORTEGI

BEREZKO KIDEAK / MIEMBROS NATOS:
Zuzendaria/Director: ORBE ONAINDIA, IÑAKI
Ikasketa-Burua/Jefe de Estudios: RAFAEL CABELLO LEON
Idazkaria/Secretario: ALBÓNIGA MOCHABE, ANTÓN

UDALAREN ORDEZKARIA / REPRESENTANTE DEL AYUNTAMIENTO
IÑAKI IREGI BERGANZA

IRAKASLEEN ORDEZKARIAK / REPRESENTANTES DEL PROFESORADO
A) 2014/15 ikasturtean egindako hauteskunde prozesuan 4 urterako hautatuak. (2018-19 ikasturteko 1. Hiruhilabeterarte O.O.G.ko kide izendatunak)
A) Elegidos en el proceso electoral celebrado en el curso 2014-15 por un periodo de 4 años (Nombrados-as miembros del OMR hasta el 1er. Trimestre del 2018-19)

ESPINA ARCE, ANA
ONDARRA RUIZ, ARANTZA
AGÜERO LÓPEZ, ROSA
OGANDO RODRIGUEZ, PABLO
RAMOS SÁNCHEZ, MIGUEL

 

B) O.O.G.ko kide izaten jarraitzen dute 2012-14 ikasturtean 4 urterako hautatuak izan zirelako. (2016-17 ikasturteko 1. Hiruhilabeterarte OOGko kide izendatuak)
B) Continuan como miembros del OMR ya que fueron elegidos-as por un periodo de 4 años. (Nombrados-as hasta el 1er. Trimestre del 2016-17)
GOMEZ VAZQUEZ, JOSÉ LUIS
LARRAURI ELORTEGUI, Mª VICTORIA
NÁJERA BURON, ISABEL
SINDE CARRICAJO, JOSEBA
VIGIOLA ZULUETA, TERESA

 

GURASOEN ORDEZKARIAK / REPRESENTANTES DE LOS PADRES/ MADRES
ITURBURU HERREROS, Alberto
GARZON BOLADO Gaizka
URBINA GARCÍA DE VICUÑA Jon Iñaki
ROTAETXE VIVANCO , JOSUNE
HERREROS HERAS , Mª Epifanía
LUQUE MENENDEZ Mª Elena
GAMO SIERRA ,Sonia

 

EZ IRAKASLEEN ORDEZKARIA / REPRESENTANTE DEL PERSONAL NO DOCENTE
BERGUICES JAUSORO, Ignacio

 

IKASLEEN ORDEZKARIAK / REPRESENTANTES DEL ALUMNADO
CASADO O’MARA  Itziar
SANTOS GARCÍA, Juan
TELLETXEA FRANCO, June
LOPEZ ARANDIA, Libe
ANGUISOLA FEIJOO, Magdalena
SILVA RODRIGO, Olatz
GARCÍA JOUVÉ, Peio
BRI0NES BASAURI, Telmo

 

UDALAREN ORDEZKARIA / REPRESENTANTE DEL AYUNTAMIENTO
IREGI BERGANZA , Iñaki

© I.E.S. Miguel de Unamuno B.H.I.
Telefonoa: 944002700 | Fax: 944002733 | secretaria@iesunamuno.net